13 Eylül 2012 Perşembe

STOP GIRL teaserBu nasıl bir şey? Her şey harika ve yeni! ManManHani günlerindeki gibi "kötü adam" olacaklar galiba yine. Ama bu kıyafetler, bu tarz, bu müzik bambaşka. Bakışları bile farklı. Eli ne zaman böyle bakti ki? Kelimeler yetersiz şu an.
1. saniyede görünen dansıçı kızlar var ya, işte onlar da U-Kiss için bir ilk. Sadece Shut Up! şarkısının klibinde yabacı bir kız vardı. Onun haricinde Ukiss kliplerinde hiç dansçı kız görmemiştim. Aslında gayet mutluydum bu konuda :"Tamam gerçek değil o saç. Hoon dağınık saçlarıyla muhteşem.


Aldığım ekran görüntüleri biraz kalitesiz ama videoyu gördükten sonra daha sakin çekemezdim ne gördüysem çektim :>
Hadi bakalım ayın 20'sinde geri dönüyorlar. G-Dragon'la aynı anda yapmak zorundalar mıydı geri dönüşlerini :" Eylülde kim Japonya'da kim Kore'de diye araştırmaktan canım çıkmıştı. Herkes Japonya'ya gitti iyi güzel ama G-Dragon'umuz burda onu napıcaz? 


Albümün parça listesi de yayınlandı:

       01. IMMA NEW THANG (INTRO)
       02. Stop Girl
       03. Time To Go
       04. Remember (acoustic ver.)
       05. Sexy Baby
       06. Stop Girl (english ver.)
       07. Stop Girl (inst.)


Imma New Thang ne demek?? Ayrıca Remember şu bildiğimiz Sydrome OST Remember mı? 
Ayrıca Stop Girl'ün İngilizce versiyonu da mı var? Woah birileri Amerika çıkışına hazırlanıyor anlaşılan :D Bir yerde 2 yıl önce Amerika çıkışı için 100 yakın şarkı kaydettiklerini okumuştum, (english ver.) diye görünce direk aklıma Amerika geldi :D

Diğer tanıtım fotografları:


0 yorum:

Yorum Gönder