20 Eylül 2012 Perşembe

Biraz U-Kiss Biraz VedaStop Girl için müzik videosu yaınlandı. Her şeyiyle dört dörtlük. Ve farklı. Şarkının koreografisini de gördüm, o da harika. Videoyu izlediğim sırada derste olduğumuzdan çığlık atamadım -_-
Bazı hayranlar U-Kiss'in bu kez 1. olabileceğine inansa da bazıları bunun U-Kiss'in kaderi olduğunu söylüyor. Bense Neverland bile birinci olamadığı için değişik duygular içerisindeyim. Yine de U-Kiss'in birinci olup sahnede ağlayabilmesi için elimden gelen her şeyi yapacağım. Şarkıyı dijital olarak satın almak -eğer PayPay hesabınız varsa- saniyeler sürer. Bu konuda babamla görüşmelere başladım :D Sonra M!Countdown yayını sürerken Kore'ye mesaj çekeceğim. Bugs'dan yürütme yapmak sadece bir günlük ama dns değiştirmeyi herkes biliyordur artık? Naver ve Nate'i kullanarak U-Kiss hakkında arama yaparsam da bu iş tamamdır :D

http://ergenizlenim.blogspot.com/2012/07/u-kissin-birinci-olmas-icin.html

yazımı tekrar gündeme getirmek istiyorum.

Karışık görünüyorsa eğer en basitinden neler yapabileceğinizi söyleyeyim:

Mnet'e girip her-gün U-Kiss'e o vermek. Ben Facebook, Twitter ve 3 Hotmail hesabımla hergün girip oy vereceğim. MCountdown'ı 15% etkiliyor.

Şarkıyı dijital olarak satın almak. U-Kiss'in resmi Facebook hesabında yer alan SoriBada uygulamasıyla şarkıyı satın alabilirsiniz. 1.29 dolar. (iTunes Kore'deki listeleri etkilemiyor, en iyisi SoriBada.)
http://www.facebook.com/ukiss/app_147979601953054
Veda kısmına gelince..malum okullar açıldı. Bu sene üniversite için son senem.  Hiç internete girmeyeceğim desem yalan olur. Az gireceğim dersem de :D Normal bir insan kadar bilgisayar başında zaman geçirmeye dikkat edeceğim. Bu da bloga az yazı göndermeme sebep olabilir. Şimdiden söyleyeyim dedim :>0 yorum:

Yorum Gönder