5 Temmuz 2012 Perşembe

Flower Boys Company Flower Boys Company küçük bir program. 3 ulzzang'ın şirket kurup şarkıcı olma maceralarını anlatıyor. 

 Şurada bahsettiğim Park Tae Jun bu programın üç başrolünden biri.
Bu program Y-Star kanalı tarafından yapılıyor ve toplam 12 bölüm. Korece ismi ise Kkot Mi Nam. Tanıdık geldi değil mi? Bur ismi Park Tae Jun buldu :D


 Flower Boys Company ulzzangları ayrıca Ulzzang Genration isimli showa da katılmıştı. Ulzzang Generation'dan da ileride bahsetmeyi düşünüyorum. (O programdan da baya ünlü çıktı yani bakmak gerek.)

Programda popüler 3 ulzzang var.Park Ji Ho,
Lee Chi Hoon ve Park Tae Jun.

Üçü Flower Boys Shares Company’i kuruyor. (Parayı fena halde zengin olan Park Tae Jun karşılıyor.)     
Geriye sadece sekreter kaldı :D Onlar ekstra güzel bir sekreterin hayaliyle internet ulzzanglarını havalı ofislerine topluyorlar ve mülakat yapıyorlar. Sonunda çılgın Amerikalı David sekreterleri oluyor :P

Şirketi kurduktan sonra bu şirket ile ne yapacaklarını düşünmeye başlıyorlar. Evet sırayı biraz karıştırmışlar. Müzik yapmaya karar veriyorlar. Gün oluyor yapımcının kapısında yatıyorlar, gün oluyor Busan'da Jiho'yu arıyorlar. Fotoğraf çekimleri, ünlülerle tanışma derken şarkıcı olmak için ne yapılması gerektiğini gösteriyorlar.  En sonunda bir albüm de çıkarıyorlar, albüm başarılı olmasa da program gerçekten harika. Video klipleri (ayrıca programın tanıtımı sayılabilir)


Flower Boys Company ile her şey iyi güzel ama ALT YAZISI yok. Türkçe alt yazısı hiç yok, İngilizce alt yazı ise 5. bölümde bitiyor. Yine de ısrar edip izlerseniz bol bol "fanservice" yaptıklarını şimdiden belirtmeliyim.

Tek tek "Kkot Mi Nam"ları tanıyacak olursak:

Park Tae Jun
Hepsinden büyük olduğu,(85 doğumlu) liderlik vasıflarına sahip olduğu ve para babası olduğu için braz ön planda. (Hiç şikayet etmeyeceğim bir durum bu :D ) Sen şunu yap sen de şunu, grubun adı şu olacak ve şunu yapacağız diyor. Bazen üyeler itiraz etse de bunu barışçıl yollarla çözebiliyorlar. Ya da Tae Jun onları kandırmanın bir yolunu buluyor.ChihoonSevimlilik abidesi.Busan’lı ve bazen (kendisi kabul etmese de) aksanlı konuşuyor.
Taejun'la arası çok iyi^^
Jiho


En sessiz karakterimiz. Yine de sevimliliğinden bir şey kaybetmediğini söylemeliyim. J-rock yapma arzusuyla geldiği bu programdan bir kpop parçasıyla ayrılsan da kalbimizdesin Jiho!


Birkaç ekran fotografı:

Terasta keyif yapıyorlar, bir şeyler konuşuyorlar ama anlayamıyorum, bu bölümün alt yazısı yoktu.

Ama Chihoon'un Taejun'a sorduğu "kei?" sorusunu anlıyorum ^^
Jiho, Jiho, Jiho

Şarkıcı olmak için çok çalışmak gerek
Bu parlak oğlan geldiğinde Taejun çok kıskandı.
Şarkıcıymış, onlara sesle ilgili birkaç tüyo verdi.
Taejun'un enerjisi bütün grubu ayakta tutar ama bu fotografa pek belli etmiyor

Şu adresten İngilizce alt yazı ile 5. bölüme kadar izleyebilirsiniz.


Şu adresten de alt yazısız 12 bölümü izleyebilirsiniz.


0 yorum:

Yorum Gönder